Co sprawia, że Dom Maklerski BDM jest szczególnie ceniony na rynku? Jakie elementy wpływają na to, że jesteśmy postrzegani jako profesjonaliści i doskonali partnerzy?

  • Realizujemy projekty kompleksowo – realizujemy projekt od fazy początkowej związanej z przygotowaniem transakcji aż do jej zamknięcia. Kompleksowa usługa nie rozmywa odpowiedzialności, podnosi jakość i efektywność działania.
  • Jesteśmy skuteczni – pozyskaliśmy finansowanie dla Klientów rzędu setek milionów złotych. Dokonujemy szybkiej, wstępnej oceny transakcji i skupiamy się na tych transakcjach, które oceniamy jako prawdopodobne do zrealizowania.
  • Pracujemy w oparciu o success fee –ponosimy ryzyko związane z realizacją transakcji. Większość wynagrodzenia pobieramy w momencie zrealizowania określonych w umowie celów.
  • Działamy etycznie – działamy uczciwie i etycznie, w zgodzie z obowiązującym prawem. Pracujemy w oparciu o Kodeks Dobrej Praktyki Domów Maklerskich. Budujemy długoterminowe relacje – pracujemy tak, by pozostać stałym partnerem na wiele lat. Zależy nam na trwałych relacjach, które oparte są na doświadczeniu, wiedzy i uczciwości.
  • Dom Maklerski BDM to ponad dwudziestoletnie doświadczenie na polskim rynku kapitałowym. Działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Struktura firmy i współpraca pomiędzy wydziałami umożliwia realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych i dużych transakcji na każdym ich etapie. Mamy rozwiniętą sieć Punktów Obsługi Klienta, bogatą bazę inwestorów indywidualnych i znakomite relacje z bankami.