1. Co to jest serwis informacyjny BDM News?

Serwis informacyjny BDM News zapewnia dostęp do bieżących komunikatów z rynku kapitałowego oraz informacji gospodarczych z kraju i z zagranicy dostarczanych przez Polską Agencję Prasową. Wszystkie komunikaty publikowane są w czasie rzeczywistym.
Ponadto usługa BDM News zawiera analizy, rekomendacje oraz raporty miesięczne przygotowywane przez Dział Analiz Domu Maklerskiego BDM S.A., które mogą okazać się pomocne w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. 

2. Jakie opłaty wiążą się z serwisem informacyjnym?

W ramach podstawowej usługi BDM News nie są pobierane opłaty. Dzięki usłudze BDM News mają Państwo bezpłatny dostęp do:

    • raportów, biuletynów, rekomendacji, analiz fundamentalnych,
    • Depeszy Polskiej Agencji Prasowej,
    • komentarzy.

Usługę BDM News można dodatkowo rozszerzyć o dostęp do elektronicznego wydania Gazety Giełdy Parkiet po atrakcyjnej cenie. GG Parkiet jest jedynym ogólnopolskim dziennikiem specjalizującym się tak szeroko w tematyce rynku kapitałowego i zagadnieniach gospodarczo-finansowych.

3. Jak mogę włączyć BDM News-a?

Dostęp do usługi BDM News mają klienci, którzy posiadają Aneks BDM onLine. Aby zalogować się do serwisu należy użyć identyfikatora i hasła do aplikacji transakcyjnej BDM onLine.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o telefon pod bezpłatny numer infolinii 800 312 124  lub poprzez formularz kontaktowy.

4. Mam już włączoną podstawową usługę serwisu BDM News, chciałbym jednak ją rozszeżyć, w jaki sposób mogę to zrobić?

Usługę BDM News można rozszerzyć poprzez wysłanie wniosku o zmianę modułów BDM News z aplikacji transakcyjnej BDM onLine.